Tüm Kategoriler

   

  VIEWSONIC PX701HDH

  Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

  Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

  73.149,48 TL
  13.678,45 TL
  62.171,28 TL


   

  Ev ve işte kullanıma yönelik ViewSonic 3,500 ANSI Lümen 1080p projeksiyon cihazı

  ViewSonic PX701HDH projeksiyon cihazı, oldukça aydınlık bir oturma odası ya da toplantı odasında etkileyici bir görsel performans sunan Full HD 1080p çözünürlük içeren, yüksek parlaklığa sahip 3,500 ANSI Lümen projeksiyon cihazıdır. Projeksiyon cihazı, SuperEco+ modu sayesinde verimli şekilde lamba değiştirme ve bakım masraflarını azaltarak 20.000 saate kadar lamba ömrünü uzatmak için en yeni lamba tasarımını kullanır. Dijital lens kaydırma, kullanıcıların uzaktan kumanda ile ayarlamalar yapmalarını sağlar, ayrıca renk profili değiştirme ve ayarlamalar konusunda vColorTuner fonksiyonu ile de uyumludur. Çift HDMI girişleri ve USB güç kaynağı, kullanıcıların kablosuz sunuma yönelik kablosuz dongle ya da oyun oynama ve film izleme için çok sayıda çoklu ortam cihazına bağlanmasına olanak sağlar.

   
   

   

  Her Yerde Parlak ve Net Görüntüler

  3,500 ANSI parlaklık Lümeni ve 1080p Full HD ile yüksek düzeyde ortam ışığı olan odalar dahil herhangi ortamda parlak ve net görüntüler elde edeceğinizden emin olabilirsiniz.

   

   

  Canlı Renk Performansı

  Özel ViewSonic SuperColor™ teknolojisi, kullanıcıların hem aydınlık hem de karanlık ortamlarda görüntü kalitesinden ödün vermeden gerçek yaşamdaki renk performansının tadını çıkarabilmesi için geniş renk yelpazesi sağlar.

   

   

  20,000 Saate kadar Lamba Ömrü ile Enerji Tasarruflu SuperEco+ Modui

  Lamba ömrünü artıran son teknoloji ile SuperEco+ modu, PX701HDH süresini bir sinyal girişi ile büyük ölçüde; 15.000'den 20.000 saate kadar uzatır.

  SuperEco+ Modu: projeksiyon cihazı 5 dakika boyunca herhangi bir sinyal almadığında, sağlam bir uzun ömürlü kullanım için lamba ömrünü ortalama 20.000 saate kadar uzatarak, yansıtılan görseller %40 oranında loşlaştırılır.

   

   

  Görüntü Projeksiyonunda Esneklik

  PX701HDH projeksiyon cihazı, %10 dikey görüntü ayarı esnekliği sunar, böylelikle kullanıcılar, uzaktan kumanda ile görüntüyü çarpıtmadan yukarı yahut aşağıya kaydırabilir bu da kurulumu daha hızlı ve daha kolay hale getirir.

   

   

  vColorTuner ile Renk Profili Tercihi

  Bulut bazlı renk profili değiştirme kullanılarak, kullanıcılar kendi tercihlerine uyacak renk profilini oluşturabilir ve diğerleri ile paylaşabilirler.

  Ayrıca kullanıcılar projeksiyon cihazlarından diğer profilleri indirebilir ve kendileri ince ayar yapabilirler.

   

   

  Renk Tercihinize Göre Kişiselleştirilmiş Kullanıcı Modları

  ViewSonic varsayılan resim modu yanı sıra, kullanıcıların toplam 7 renk modu ile tercih ettikleri ayarları kaydetmelerine olanak sağlayan iki ekstra kullanıcı modu eklenmiştir.

   

   

  Projeksiyon Cihazınızın Yazılımını Güncellemek Artık Daha Kolay

  ViewSonic Projeksiyon Cihazı Yazılım Güncellemesi online olarak mevcuttur ve projeksiyon cihazınızın donanım yazılımını kolayca ve rahatça güncel tutmanızı sağlar, böylece yazılım güncellemeleri için projeksiyon cihazınızı bir tamir ve bakım merkezine götürmeniz gerekmez

   

   

  Dahili Güç Kaynağı

  Dahili 5V/1.5A USB güç çıkışı, HDMI kablosuz dongle için güç tedarik etmek üzere kullanılabilir, böylece en sevdiğiniz çoklu ortam içeriğini oynatmaya devam ederken ayrı güç adaptörlerine ihtiyacınız olmaz.

   

   

  Geniş Çaplı Bağlantı

  Çift HDMI portları, tüm durumlar için büyük ekran deneyimi sunarak herhangi HDMI çoklu ortam cihazınızı destekleyecek yeterli bağlantıyı sağlar.

   

   

  Kullanıcıyı Saran 3D Görüntüleme

  PX701HDH projeksiyon cihazı kullanıcıların doğrudan 3D Blu-Ray oynatıcılardan 3D içerik yansıtabilmesini ve dizüstü bilgisayar, tablet bilgisayar ve ortam yürütücüler gibi HDMI destekli cihazlara HDMI bağlantı aracılığıyla bağlanmasını sağlar

   

   

  Güçlü Ses

  PX701HDH projeksiyon cihazı, üç boyutlu ses performansı sunan büyük bir hoparlör ile donatılmıştır.

   

   

  Harici & Arka I/O Bağlantıları

  • 1. Keypad
  • 2. LED indicator
  • 3. Power Key
  • 4. Zoom/Focus
  • 5. Front IR
  • 6. Projection Lens
  • 7. Audio in/out
  • 8. Dual HDMI
  • 9. USB Type A
  • 10. Computer in
  • 11. Monitor out
  • 12. RS232
  • 13. Kensington® Lock Slot
   

   

  Garanti Koşulları

  Diğer Özellikler
  Stok Kodu210231059
  MarkaViewSonic
  Stok DurumuÜrün tükenmiştir
  Garanti (Yıl)3

  PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.