Tüm Kategoriler

     

    TP-LINK TL-SM311LS Gigabit SFP Module Single-Mode MiniGBIC LC Interface Up to 10km

    Fiyat:
    1.531,75 TL
    İndirimli Fiyat (%44,8) :
    846,24 TL
    Kazancınız 685,51 TL
    Havale / EFT:
    829,32 TL
    112,83 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
    Aynı Gün Kargo Sınırlı Sayıda

    MiniGBIC Modülü

    • Tekil-mod MiniGBIC modül
    • T3700 serisi, T2700 serisi,T2600 serisi, T2500 serisi, T1700 serisi, T1600 serisi, T1500 serisi, 2/3/5 serisi switchlerle ve MC220L ile uyumludur.
    MEDYA DÖNÜŞTÜRÜCÜ & MODÜL
    Standartlar ve Protokoller IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP
    Dalga Boyu 1310nm
    Güç Kaynağı 3.3V
    Güvenlik & Emisyon FCC, CE
    Kablo Tekil-Mod Fiber
    Fiber Tipi 9/125 μm Single-mode
    Maks. Kablo Uzunluğu 10km
    Veri Hızı 1.25Gbps
    Port Tipi LC/UPC
    Ortam Çalışma Sıcaklığı: 0?~70? (32?~158?)
    Saklama Sıcaklığı: -40?~80? (-40?~176?)
    Çalışma Nem Oranı: 10%~90% yoğuşmasız
    Saklama Nem Oranı: 5%~90% yoğuşmasız
    Diğer Özellikler
    Stok KoduTL-SM311LS
    MarkaTP-LINK
    Stok DurumuVar
    6935364030216

    PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.