Tüm Kategoriler

     

    TP-LINK TL-SM311LM SFP Fiber Module Multi-Mode

    Fiyat:
    1.367,36 TL
    İndirimli Fiyat (%33,8) :
    905,28 TL
    Kazancınız 462,08 TL
    Havale / EFT:
    887,17 TL
    120,70 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
    Aynı Gün Kargo

    MiniGBIC Modülü

    • Multi-mod MiniGBIC modül
    • T3700 serisi, T2700 serisi,T2600 serisi, T2500 serisi, T1700 serisi, T1600 serisi, T1500 serisi, 2/3/5 serisi switchlerle ve MC220L ile uyumludur.
    PAKET İÇERİĞİ
    Package Contents • SFP Module TL-SM311LM
    • Installation Guide
    MEDYA DÖNÜŞTÜRÜCÜ & MODÜL
    Standartlar ve Protokoller IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP
    Dalga Boyu 850nm
    Güç Kaynağı 3.3V
    Güvenlik & Emisyon FCC, CE
    Kablo Multi-mod Fiber
    Fiber Tipi 50/125μm or 62.5/125μm Multi-mode
    Maks. Kablo Uzunluğu 550m
    Veri Hızı 1.25Gbps
    Port Tipi LC/UPC
    Ortam Çalışma Sıcaklığı: 0?~70? (32?~158?)
    Saklama Sıcaklığı: -40?~80? (-40?~176?)
    Çalışma Nem Oranı: 10%~90% yoğuşmasız
    Saklama Nem Oranı: 5%~90% yoğuşmasız
    Diğer Özellikler
    Stok KoduTL-SM311LM
    MarkaTP-LINK
    Stok DurumuVar
    6935364030209

    PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.