TÜM KATEGORİLER

 

TP-LINK TL-SM311LM SFP Fiber Module Multi-Mode

Fiyat:
584,10 TL
İndirimli Fiyat (%26,7) :
428,34 TL
Kazancınız 155,76 TL
Havale / EFT:
419,77 TL
52,91 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Aynı Gün Kargo
Bu Ürün Ne Yapar?
- TL-SM311 serisi Fiber Modül kartları bağlandıkları yönetilebilen/web-
smart switchlerimizin iletim mesafesini genişletmek üzere
tasarlanmıştır. Yerel ağınızı onlarca km ötelere ihtiyacınız
doğrultusunda genişletebilirsiniz
ÖZELLİKLER:
- Full-Duplex desteği
- Tak-ve-Çalıştır
- LED göstergeleri ile modülün çalışma durumu hakkında kolayca bilgi
alabilme
- Güç: Switchten dahili besleme
- Uyumlu Switchler: TL-SG3109/3216/3224, TL-SL3428/3452, TL-
SG2109WEB/2216WEB/2224WEB, TL-SL2210WEB/2218WEB/2428WEB/2452WEB, TL-
SL1351 ve yeni nesil gigabit switchlerimiz
TEKNİK ÖZELLİKLER:
* DONANIM ÖZELLİKLERİ
- Fan Quantity: Fanless
* MEDYA DÖNÜŞTÜRÜCÜ & MODÜLLER
- Standardlar ve Protokoller: IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP
- Güç Kaynağı: 3.3V
- Kablo: Multi-mod Fiber
- Fiber Tipi: 50/125um veya 62.5/125um Multi-mod
- Max. Kablo Uzunluğu: 550m
- Veri Hızı: 1.25Gbps
- Port Tipi: LC
- Dalga Boyu: 850nm
- Güvenlik&Sertifikalar: FCC, CE
- Ortam
Çalışma Sıcaklığı: 0C~70C (32F~158F)
Saklama Sıcaklığı: -40C~80C (-40F~176F)
Çalışma Nem Oranı: 10%~90% yoğuşmasız
Saklama Nem Oranı: 5%~90% yoğuşmasız
 
Satış Garanti Süresi (ay) 36
EAN 6935364030209
Diğer Özellikler
Stok KoduTL-SM311LM
MarkaTP-LINK
Stok DurumuVar
6935364030209

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.