Tüm Kategoriler

     

    TP-LINK TL-SG3428X 48 JetStream 24-Port Gigabit L2+ Manage

    Fiyat:
    12.250,13 TL
    İndirimli Fiyat (%27) :
    8.946,66 TL
    Kazancınız 3.303,47 TL
    Havale / EFT:
    8.767,73 TL
    1.192,89 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
    1
    Sınırlı Sayıda Kargo Bedava
    JetStream 24-Port Gigabit L2+ Managed Switch with 4 10GE SFP+ Slots
    SFP+ Slots
    Arayüz
    • 24× 10/100/1000 Mbps RJ45 Bağlantı Noktaları
    • 4× 10G SFP+ Yuvaları
    • 1× RJ45 Konsol Bağlantı Noktası
    • 1× Mikro-USB Konsol Bağlantı Noktası
    Fan Miktarı
    fansız
    Güç kaynağı
    100-240 V AC~50/60 Hz
    Boyutlar ( G x D x Y )
    17,3 × 7,1 × 1,7 inç (440 × 180 × 44 mm)
    Montaj
    Rafa Monte Edilebilir
    Maksimum Güç Tüketimi
    23,6 W (110V/60Hz)
    Maksimum Isı Yayılımı
    80,353 BTU/sa (110 V/60 Hz)
    VERİM
    Anahtarlama Kapasitesi
    128 Gb/sn
    Paket Yönlendirme Hızı
    95.23 Mp/sn
    MAC Adres Tablosu
    16 bin
    Jumbo çerçeve9 KB
     
    Port Tipi LC/UPC
    Veri Transfer Hızı 10/100/1000
    Port Sayısı (Adet) 48,0
    Yönetim Web
    Satış Garanti Süresi (ay) 24
    EAN 6935364010522
    Diğer Özellikler
    Stok KoduTL-SG3428X
    MarkaTP-LINK
    Stok DurumuVar
    6935364010522

    PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.