Tüm Kategoriler

     

    TP-LINK TL-SG3210 10 PorT 10/100/1000 2 Gigabit SFP Y

    Fiyat:
    5.602,84 TL
    İndirimli Fiyat (%46,1) :
    3.019,72 TL
    Kazancınız 2.583,12 TL
    Havale / EFT:
    2.959,33 TL
    402,63 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
    1
    Standartlar ve Protokoller IEEE 802.3i,IEEE 802.3u,IEEE
    802.3ab,IEEE802.3z,IEEE 802.3ad,
    IEEE 802.3x,IEEE 802.1d,IEEE 802.1s,IEEE 802.1w,IEEE 802.1q,
    IEEE 802.1x,IEEE 802.1p
    Arabirim 8 10/100/1000Mbps RJ45 Ports
    (Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)
    2 1000Mbps SFP Slots
    1 Console Port
    Ağ Medyası 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
    100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e, 6 or above cable (maximum
    100m)
    1000BASE-X: MMF, SMF
    Fan Sayısı Fanless
    Güç Kaynağı 100~240VAC, 50/60Hz
    Güç Tüketimi Maximum: 10.7W (220V/50Hz)
    Boyutlar ( W X D X H ) 11.6*7.9*1.7in. (294*200*44 mm)
    PERFORMANS
    Bandwidth/Backplane 20Gbps
    Paket Yönlendirme Hızı 14.9Mpps
    MAC Adres Tablosu 8k
    Paket Buffer Belleği 4Mb
    Jumbo Frame 10240 Bytes
    YAZILIM ÖZELLİKLERİ
    Quality of Service Support 802.1p CoS/DSCP priority
    Support 4 priority queues
    Queue scheduling: SP, WRR, SP+WRR
    Port/Flow- based Rate Limiting
    Voice VLAN
    L2 Özellikleri IGMP Snooping V1/V2/V3
    802.3ad LACP (Up to 8 aggregation groups, containing 8 ports per group)
    Spanning Tree STP/RSTP/MSTP
    Port isolation
    BPDU filtering/guard
    TC/Root protect
    Loop back detection
    802.3x Flow Control
    VLAN Supports up to 4K VLANs simultaneously (out of 4K VLAN IDs)
    Port/ MAC/Protocol-based VLAN
    GARP/GVRP
    Management VLAN configuration
    Erişim Kontrol Listesi L2~L4 package filtering based on source and
    destination MAC address, IP address, TCP/UDP ports, 802.1p, DSCP,
    protocol and VLAN ID;
    Time Range Based
    Güvenlik IP-MAC-Port-VID Binding
    IEEE 802.1X Port/MAC Based authentication, Radius,Guest VLAN
    DoS Defence
    Dynamic ARP inspection (DAI)
    SSH v1/v2
    SSL v2/v3/TLSv1
    Port Security
    Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control
    IPv6 Dual IPv4/IPv6 stack
    Multicast Listener Discovery (MLD) Snooping
    IPv6 neighbor discovery (ND)
    Path maximum transmission unit (MTU) discovery
    Internet Control Message Protocol (ICMP) version 6
    TCPv6/UDPv6
    IPv6 Uygulamaları DHCPv6 Client
    Ping6
    Tracert6
    Telnet(v6)
    IPv6 SNMP
    IPv6 SSH
    IPv6 SSL
    Http/Https
    IPv6 TFTP
    Yönetim Web-based GUI and CLI management
    SNMP v1/v2c/v3,compatible with public MIBs and TP-LINK private MIBs
    RMON (1, 2, 3, 9 groups)
    DHCP/BOOTP Client,DHCP Snooping,DHCP Option82
    CPU Monitoring
    Port Mirroring
    Time Setting: SNTP
    Integrated NDP/NTDP feature
    Firmware Upgrade: TFTP & Web
    System Diagnose: VCT
    SYSLOG & Public MIBS
     
    Port Tipi LC/UPC
    Fan Sayısı (Adet) 10,0
    Veri Transfer Hızı 10/100/1000
    Connector Tipi RJ-45
    Port Sayısı (Adet) 10,0
    Forwarding Hızı 14.9 Mbps
    Yönetim Evet
    Güç Girişi 3.3V
    Kablo Uzunluğu 1 Metre
    Boyutlar 11.6 X 7.9 X 1.7 inç
    Satış Garanti Süresi (ay) 36
    EAN 6935364098490
    Diğer Özellikler
    Stok KoduTL-SG3210
    MarkaTP-LINK
    Stok DurumuVar
    6935364098490

    PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.