Tüm Kategoriler

     

    TP-LINK MC200CM Fiber Converter, Multi-mode, Çift Yönlü Gigabit Medya Dönüştürücü

    Fiyat:
    1.431,90 TL
    İndirimli Fiyat (%22,4) :
    1.111,85 TL
    Kazancınız 320,05 TL
    Havale / EFT:
    1.089,61 TL
    148,25 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
    Aynı Gün Kargo Sınırlı Sayıda
    Bu Ürün Ne Yapar?
    - MC200CM, 1000BASE-SX fiberi 1000Base-T bakır kabloya -veya tam
    tersine- dönüştürmek için tasarlanmış bir medya dönüştürücüdür.
    IEEE802.3ab 1000Base-T and IEEE802.3z 1000Base-SX standartlarıyla uyumlu
    MC200CM, SC-Tipi konnektör ve çoklu mod fiber kablo ile birlikte
    kullanılmak üzere tasarlanmıştır. MC200CM, tam kablolu hız iletim
    oranında kısa dalga (SX) lazer spesifikasyonunu destekler. 850nm'de veri
    alır ve iletir.
    - Bu modülün diğer özellikleri; tek başına bir cihaz olarak (şase
    gerektirmeden) veya TP-LINK'in 19" sistem şasesi ile kullanılabilme, TX
    portu için oto MDI/MDI-X ve ön panelde durum LED'lerinin varlığı.
    MC200CM çoklu mod fiber kullanarak 550 metreye kadar genişletilmiş fiber
    optik mesafelerde iletim yapabilmektedir.
    ÖZELLİKLER:
    - TX ve FX portları üzerinden Full Duplex modunda 1000Mbps hızında
    çalışabilme
    - TX portu için otomatik MID/MID-X desteği
    - FX portu için Force /Auto transfer modunun yapılandırılması imkanı
    - Fiber mesafesini 550mt'ye dek çıkarır
    - Kolay görünen LED göstergeleri ile ağ faaliyetlerini kolayca izleme
    olanağı
    - Harici güç kaynağı
    TEKNİK ÖZELLİKLER:
    * DONANIM ÖZELLİKLERİ
    - Fan Quantity: Fanless
    * MEDYA DÖNÜŞTÜRÜCÜ & MODÜLLER
    - Standardlar ve Protokoller: IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3x
    - Temel Fonksiyon:
    Full Duplex Flow Control (IEEE 802.3x)
    50/125um fiber kullanılarak fiber mesafesini 550metreye kadar
    çıkarabilir.
    2.5/125um fiber kullanılarak fiber mesafesini 220metreye kadar
    çıkarabilir.
    - Portlar:
    1 1000M SC portu
    1 1000M RJ45 portu (Auto MDI/MDIX)
    - Network Media 1000BASE-FX: Multi-mode Fiber
    - Network Media 1000BASE-T:
    UTP category 5, 5e cable (maximum 100m)
    EIA/TIA-568 100? STP (maximum 100m)
    - LED Göstergeleri: PWR, LINK, RX
    - Boyutlar(W*D*H): 3.7*2.9*1.1 in. (94.5*73.0*27.0 mm)
    - Güç Kaynağı: Harici Güç Adaptörü
    - Güvenlik&Sertifikalar: FCC, CE
    - Ortam:
    Çalışma Sıcaklığı: 0C~40C (32F~104F)
    Saklama Sıcaklığı: -40C~70C (-40F~158F)
    Çalışma Nem Oranı: 10%~90% yoğuşmasız
    Saklama Nem Oranı: 5%~90% yoğuşmasız
     
    Satış Garanti Süresi (ay) 36
    EAN 6935364030438
    Diğer Özellikler
    Stok KoduMC200CM
    MarkaTP-LINK
    Stok DurumuVar
    6935364030438

    PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.