Tüm Kategoriler

     

    HUAWEI SFP-10G-USR 10GBase-USR Optical Transceiver,SFP+,10G,Multi-mode Module(850nm,0.1km,L

    Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

    Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

    6.417,60 TL
    4.998,00 TL
    %22,1
    5.418,00 TL
    4.158,00 TL
    %23,3
    9.086,00 TL
    7.557,90 TL
    %16,8
     
    Satış Garanti Süresi (ay) 24
    EAN 6920702774266,2310MNW
    Diğer Özellikler
    Stok KoduSFP-10G-USR
    MarkaHUAWEI
    Stok DurumuÜrün tükenmiştir
    2310MNW

    PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.