Tüm Kategoriler

     

    HUAWEI S6730-H24X6C S6730-H24X6C 24 10GE SFP+ ports 6 40GE QSFP28 ports optional license

    Fiyat:
    207.900,00 TL
    İndirimli Fiyat (%12,4) :
    182.070,00 TL
    Kazancınız 25.830,00 TL
    Havale / EFT:
    178.428,60 TL
    1
    Kargo Bedava
    for upgrade to 6 100GE QSFP28 without power module +2 600W AC Power
    Module Back to Front Power panel side exhaust
     
    Port Tipi LC/UPC
    Veri Transfer Hızı 10/100
    Connector Tipi RJ-45
    Port Sayısı (Adet) 24,0
    Satış Garanti Süresi (ay) 24
    EAN 6901443245727
    Diğer Özellikler
    Stok KoduS6730-H24X6C
    MarkaHUAWEI
    Stok DurumuVar
    6901443245727

    PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.