TÜM KATEGORİLER

 

HUAWEI OMXD30000 Optical Transceiver,SFP+,10G,Multi-mode Module(850nm,0.3km,LC)

HUAWEI OMXD30000 Optical Transceiver,SFP+,10G,Multi-mode Module(850nm,0.3km,LC)
Görsel 1
Fiyat:
1.752,54 TL
İndirimli Fiyat (%8,5) :
1.603,38 TL
Kazancınız 149,16 TL
Havale / EFT:
1.571,31 TL
1603.38 www.azaraks.com.tr
198,07 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
1
Kargo Bedava
 
GBIC/SFP/Transceiver TRANSCEIVER
Satış Garanti Süresi (ay) 24
Diğer Özellikler
Stok KoduOMXD30000
MarkaHUAWEI
Stok DurumuVar
2318169

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.