TÜM KATEGORİLER

 

DELL 407-BCBN Kit DellEMC PwrEdge SFP+10GbE, 850nm

DELL 407-BCBN Kit DellEMC PwrEdge SFP+10GbE, 850nm
Görsel 1
Fiyat:
1.097,40 TL
İndirimli Fiyat (%8,3) :
1.005,95 TL
Kazancınız 91,45 TL
Havale / EFT:
985,83 TL
1005.95 www.azaraks.com.tr
124,27 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
1
Sınırlı Sayıda
Kit DellEMC PwrEdge SFP+10GbE, 850nm
 
EAN 407-BCBN
Diğer Özellikler
Stok Kodu407-BCBN
MarkaDELL
Stok DurumuVar
407-BCBN

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.