Tüm Kategoriler

   

  APC AP8858EU3 Rack PDU 2G Metered ZeroU 16A 230V

  Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

  Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

  11.172,14 TL
  8.344,31 TL
  %25,3
  130.062,24 TL
  121.716,00 TL
  %6,4
  10.094,24 TL
  7.345,85 TL
  %27,2
  Rack PDU 2G Metered ZeroU 16A 230V
   
  Raf Yüksekliği 1U
  Giriş Bağlantı Tipi IEC-320 C20
  Aşırı Yük Koruması Hayır
  Satış Garanti Süresi (ay) 24
   

  AP8858EU3 Özellikler

   
  Kabin PDU 2G, Ölçümlü, SıfırU, 16A, 230V, (18) C13 & (2) C19, IEC309 Kordon
  APC Ölçekli Kabin Dağıtım Üniteleri (PDU'lar) enerji optimizasyonu ve devre koruması sağlamak için aktif ölçüm imkanı sunar. Kullanıcı tarafından belirlenen alarm eşik değerleri, potansiyel devre aşırı yüklemeleri hakkında uyarı yapılması için gerçek zamanlı lokal ve uzaktan alarmlarla riski azaltır. Ölçekli Kabin PDU'lar Veri Merkezi Yöneticilerinin yük dengeleme ve en düşük maliyete sahip olacak şekilde IT ortamlarının doğru boyutlandırılmasını sağlamaları için bilinçli kararlar vermeleri amacıyla güç kullanım verilerini sunar. Ölçekli Kabin PDU'lar gerçek güç izleme, bir sıcaklık/nem sensörü portu, IEC yuvaları kilitleme ve ultra düşük profilli devre kesicilere sahiptir. Kullanıcılar APC Merkezi Yönetim Platformları InfraStruxure Central, Operations, Capacity ve Energy Efficiency ile tamamlanan güvenli Web, SNMP veya Telnet Arayüzleri ile Ölçekli Kabin PDU'larına erişebilir ve bunları yapılandırabilir.
  İçindekiler: Montaj Kılavuzu, Kilitlemeli giriş güç kablosu, Kabin Montaj kancaları, Güvenlik kılavuzu, Seri konfigürasyon kablosu
  Green Premium™

  NetShelter Ölçümlü Kabin PDU'lar Ürün Özellikleri ve Avantajları

  Kullanılabilirlik


  Yük Akımı İzleme Ekranı
  Her bir güç dağıtım biriminin toplam akım çekişi birim üzerindeki dijital ekran ile gösterilir. Yerel dijital ekran, akım çekişi şeridin azami amper çekme değerine yaklaştığında görsel uyarıda bulunarak kurulumu yapanların aşırı yüklenmiş devreleri önlemesinde yardımcı olur. (Sadece belirtilmiş SKU’larda mevcuttur)
  Alarm Eşikleri
  Aşırı yüklenmiş devreleri önlemek için alarm eşikleri tanımlayın. Ağ ve görsel alarmlar kullanıcı olası sorunlar hakkında bilgilendirir. (Not: Sadece akım izleme becerisi olan birimlerde mevcuttur. Olup olmadığını öğrenmek için lütfen SKU özelliklerine bakınız)
  Güncellenebilir Flaş
  Quickly and easily upgrade firmware via network download for future product enhancements. Eliminates the need to replace products already installed in the field when new features are released.
  Uzaktan Yönetim Kapasiteleri
  Web, SNMP ve Telnet üzerinden standartları esas alan bir yönetim sağlayan tüm özelliklere sahip ağ yönetim ara yüzleri. Kullanıcıların zamandan tasarruf etmesi için uzak yerlerden birimlere erişmesi, yapılandırması ve yönetmesine olanak tanır. Kurulu birimlere gelecekteki ürün yenilikleri için ağdan yükleme yapmak suretiyle ürün bilgilerini hızla ve kolayca güncelleme becerisi de bu özellikle ilişkilendirilmiştir. (Not: Sadece Ağa Bağlı olarak sınıflandırılmış birimler için geçerlidir).
  StruxureWare Data Center Expert ile entegre olur
  Gerçek zamanlı cihaz denetleme ve anında olay bildirimini sağlayan ölçeklenebilir yönetim ve denetleme platformu.
  Yük Göstergesi LED’i
  Kullanıcının tamamlayacağı alarm eşiklerini esas alarak aşırı yük ve uyarı durumlarını belirtir. Kullanıcıları potansiyel olarak aşırı yüklü devreler hakkında ikaz eder.

  Pazarlama Özellikleri


  Alarm Eşikleri
  Aşırı yüklenmiş devreleri önlemek için alarm eşikleri tanımlayın. Ağ ve görsel alarmlar kullanıcı olası sorunlar hakkında bilgilendirir.
  Yük Akımı İzleme Ekranı
  Her bir güç dağıtım biriminin toplam akım çekişi birim üzerindeki dijital ekran ile gösterilir. Yerel dijital ekran, akım çekişi şeridin azami amper çekme değerine yaklaştığında görsel uyarıda bulunarak kurulumu yapanların aşırı yüklenmiş devreleri önlemesinde yardımcı olur.

  Çeviklik


  Kabine monte edilebilir
  Yatay, dikey ve aletsiz montaj seçenekleri sunar. Gücü en çok ihtiyaç duyulan yere verir - raflara donanımın yanına.
  Tek giriş güç kaynağı
  Tek bir dal makarasının birden çok donanıma gelen besleme gücü rafa monte donanımı rahatça besler. Tek dallı makara ve standart bağlantılar kullanmak suretiyle kurulum esnasında zamandan ve paradan tasarruf edin.
  Çeşitli giriş ve çıkış bağlantıları
  Ürün ailesi 120V, 208V veya 230V gücü birden çok prize dağıtmak için bir dizi giriş ve çıkış bağlantısı içerir. Bir dizi giriş ve çıkışın olması kullanıcıların değişen güç gereksinimlerine adapte olmalarını sağlar. APC, tek bir dallı makara kullanarak 14,4kW’ya kadar çıkan birimler sunar.
  Diğer Özellikler
  Stok KoduAP8858EU3
  MarkaAPC
  Stok DurumuÜrün tükenmiştir
  731304277033

  PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.